0 532 302 57 63 ayhanlarvinc@gmail.com

Platform Kiralama

Bütün “Vinç Kiralama” ya da “Platform Kiralama”  hizmetlerimizi yakından inceleyebilir, sürekli gelişen filomuz hakkında güncel bilgilere ulaşmak için lütfen bizi arayınız.

 

Platform kiralama ile firmanızı vergisel olarak avantaja geçirebilirsiniz. Kiralama ile size kesilen faturanın tamamını masraf olarak gösterebilirsiniz.

Kiralamanın Avantajlarından Firmanızı Yararlandırın

Makine alımları peşin değil, banka kredisi ile bile gerçekleşse dahi bir peşinat verilmesi gerekir. Halbuki makine kiralama işlerinde kiralar aylık olarak ödendiğinden toplu para çıkışı olmaz. Aylık düzenli ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.

Firmanızı Vergi Avantajından Yararlandırın

Ödenen kiralar karşılığı kiralama hizmetinde bulunan firma bir fatura keser ve bu faturanın tümü gider olarak gösterilebilir. Kira ödemeleri bilançoda pasifte yer almaz. Bu yüzden de firmaların kredi başvurularındaki değerlendirme sürecinde bu negatif bir durum teşkil etmez.

Platformlar

Zamandan tasarruf ettiren, çalışma güvenliği ve rahatlığı veren, akülü veya dizel kiralık makaslı platform hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kiralık Makaslı Platformlar

Kiralık Makaslı Platformlar

 

Eklemli Platform Kiralama

Engellerle dolu iç ve dış mekanlarda, kendi yüksekliğinizi kendiniz belirleyebileceğiniz Eklemli Platformlarımızı kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eklemli Platform Kiralama

Eklemli Platform Kiralama

 

Dikey Platformlar

Dikey Platformlar

Dikey Platformlar

 

Ve Diğer Çözümlerimiz İçin Bizimle İLETİŞİM ‘e Geçin.

 

Google ‘da Ara : Plaform Kiralama

 

Merkezi Avcılar İstanbul’ da bulunan vinç ve platform kiralama firmamız, Türkiye’nin tüm illerine profesyonellikten şaşmadan uygun fiyatlı  kiralama hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin her bölgesine, eğitimli personel kadromuz ile 24 saat kesintisiz hizmet verebilmekteyiz. Kiralık vinç ihtiyacınız için güvenilir bir vinç firması araşıyı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Operatör personelinin işgüvenliği eğitimleri ve sertifikaları düzenli olarak yenilenmektedir.

Reklam, afiş işleri, inşaat yardımcı platformları, temizlik için dış cephe temizlik platformları, çelik montaj işleri, boya işleri, fuar alanları, montaj ve demontaj gibi yükseklik platformu gerektiren her alanda kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde 6 metre’den 103 metre’ye kadar platform ve vinç makinaları mevcuttur. Bizimle çalışmaya karar verdikten sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı siz de göreceksiniz. Sizleri de yüzlerce mutlu kurumsal ve bireysel müşterilerimiz arasında görmekten sevinç duyarız.