0 532 302 57 63 ayhanlarvinc@gmail.com

Sabit Vinç Kiralama

 

Sabit Vinç Kiralama hizmetini sorunsuz ve kalite almak önemlidir.  Genellikle dış kaynak kullanarak maliyetleri aşağıya çekmek için inşaat sektörü ihtiyaçlarını karşılayan, envanter depolama maliyetlerinden tasarruf ettiren kule vinç kiralama, küçük veya büyük ölçekli tüm firmaların yararına bir hizmettir.

Sabit Vinç Kiralama

Sabit Vinç Kiralama’da firmamız kule vinçlerin kiralama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.
Kule vinç kiralama hizmetlerini profesyonel anlamda ilk başlatan firma olan Ayhanlar makina Türkiye’nin en büyük kule vinç parkına sahiptir.

Google’da Ara : Sabit Vinç Kiralama

 

İnşaat alanlarında ve özellikle şantiyelerde kullanılan kule vinç çeşitlerimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Tüm taşınabilir yüklerin yatay ve aynı zamanda düşey şekillerde taşınmasına olanak sağlayan kule vinç çeşitleri hem sabit hem de hareketli taşıyıcıların üzerlerinde kullanılmaktadırlar. İsmini aldığı yüksek gövdesi kuleyi andırdığından kule vinç olarak isimlendirilmiştir.

kule-vinc-kiralama

kule-vinc-kiralama

Kule vinçlerde bulunan ve BOM olarak bilinen kollar ağırlık taşımakta kullanılmaktadırlar. Profesyonel vinçler olduğundan mutlaka operatörlerin de makineleri iyi tanıyan ve eğitimli, tecrübeli kişiler olması gerekmektedir. Profesyonel ve güvenilir bir firma olarak hizmet verirken aynı zamanda müşterilerimize vinç operatör hizmetlerini de sunmaktayız. Bom kolları vasıtası ile taşınan yüklerin ağırlıkları kule vinçlerin de kapasitelerini belirlemektedir. Sıklıkla Bom uçlarında taşınan ağrılık miktarı 1250 kilodur ve en çok bu türler tercih edilmektedir.

Kule vinçler dip kısımlarında 6000 kiloya kadar ağırlık taşıyabilmektedirler. Vinçlerin orta kısımlarında bulunan ekleme bölümleri sayesinde boylarını daha da uzatmak mümkündür. Pek çok farklı modelleri bulunduğu gibi en çok kullanılan lastik tekerlekli kule vinçler ve bir diğer sık tercih edilen raylı kule vinç çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Çok rüzgarlı ve özellikle saatte 50 kilometre gibi esen kuvvetli rüzgarlarda kule vinç çalıştırılmak uygun değildir ve sıkıntılara neden olabilmektedir. Düzenli olarak ilgili mühendisler tarafından bakımlarını ve onarımlarını yaptırdığımız kule vinçler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sitemizden bizimle temasa geçebilirsiniz.